Oh how i love THIS nostalgy

13. října 2010 v 21:17 | misunderstood |  actual
love this
Tahle fotka je MOJE takže NEKOPÍRUJ !!!!!!

What a shame

ÁAAch. Utíká to sakra rychle. Nahoře můžete vidět MOU VLASTNOURUČNÉ VYFOCENOU fotografii. Vím, není to nic extra ale mě se líbí =). DO lesa teď chodím často, a i když si někteří myslí, že je to protože tam mám s někým schůzku, není to tak. Miluju ten pocit, jen tak se tam toulat. Psát písničky, tancovat, přemýšlet. Hmmm.

Začala jsem číst STMÍVÁNÍ 1. Zatím jsem přečetla jen pár stran, ale líbí se mi to. Číst všechny ty knihy budu vždycky až uvidím film. I když kámošky tvrdí že naopak je to lepší, tak to je pěkná pííí*ovina. Protože já mám prostě strašně moc ráda film, a nechci si ho kazit. Četla jsem třeba Narnii všechny díly, a pak jsem viděla filmy, a můžu to popsat třemi slovy: NUDA. BLBOST. NUDA. Prostě jsem z toho byla zklamaná. Knížky byly o milion lepší. A proto si nechci zkazit stmívání, hlavně když už jsem jedničku a dvojku viděla.

Dneska ráno (poslední dny furt čtu =D) jsem dočetla knížku o holce těhotné v patnácti letech. Poučné, zvlášť pro mě že, když je mi patnáct =D. Ale byla to pěkná kráva. Protože to několikrát nedostala, tloustla a jedla hodně špenát, přesto si těhotenský test udělala až po čtyřech měsících =D To já bych ho měla hotový už první týden =DDD. A i když chtěla jít na potrat, nakonec porodila a děcka si nechala. Ještě k tomu dvojčata. =D Nepochopím, ale mě se to asi lehko říká, když jsem to nezažila.

Chci si něco udělat s účesem, ale nevím co. Dneska jsem si na taaz.com zkoušela účesy. Zjistila jsem že: mi sluší jak černá tak i blonďatá (přitom jsem hnědovláska). Moc mi nesedí ofina, takže tu si ostříhat nenechám. Hmm pořád nevím co, ale uvidí se, možná na něco příjdu.

Mám občanku. Ale vypadám na ní jako zhulený vězeň. Nevadí, aspoň když mě chytnou, tak mě poznají =D.

BYEEE!!! My lovers =D


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.