O klucích...

6. října 2010 v 21:07 | misunderstood |  about
.. Máš kluka? Nee.
.. Kolik jsi celkem měla kluků? Vážný vztah jsem ještě neměla, a těch nevážných velmi krádkodobých bylo asi 6.
.. Co podle Tebe vlastně znamená slovo ,,zamilovanost"? Když ti úplně hrabe, skáčeš radostí a máš pocit že nikdo jiný se k tobě nehodí víc než on.
.. Byla jsi už opravdu zamilovaná? Pořád jsem zamilovaná.
.. Zamilovala jsi se někdy do nějaký celebrity? Si piš. Právě mi příjde že do Bena jsem se zamilovala nejvíc, že ostatní lásky byly spíš něco jako zalíbenosti, protože jste mě měli vidět když jsem se do něj před rokem zabouchla. To jsem úplně šílela, tancovala, objímala každého, skákala, řvala, zpívala radostí a nemyslela na nikoho jiného než na něj.
.. Už jsi přebrala nějaký holce kluka? Ne.
.. Co je pro Tebe na klukovi nejdůležitější? Měl by být pohodový, vtipný, umět se zasmát sám sobě, měl by mít rád adrenalin, zábavu a stejné zájmy jako já, měl by být rozumný, vnímavý, hodný a něžný. A veselý.
.. Jakej názor máš na nevěru? Pokud mě podvede jednou a je to vážně jenom úlet, tak si myslím že to dokážu odpustit. ALe pokud by mě podváděl delší dobu, musela bych to ukončit. Sama jsem ještě nikdy nebyla podvedená a ani nepodvedla, ale taky jsem ještě neměla pořádný vztah.
.. Dokázala bys ji odpustit? Jo teď jsem to říkala. teda psala.
.. Jak by měl vypadat ten vysněný? Je mi jedno jakou má barvu vlasů, očí, kůže. Měl by být hezký, ale nemusí to být žádný model. A líbí se mi svaly =D ale mít je SAMOZŘEJMĚ nemusí.
.. Myslíš (nebo víš) jestli existuje? Jasně.
.. Jaký oblečení se Ti na klukovi líbí? Sportovní a veselé.
.. Věříš na Pravou Lásku? Jo.
.. - || - Lásku na první pohled? ještě se mi to nestalo, ale věřím.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.